Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rok 2007

18. 11. 2007

 

ROK 2007

V tomto roce jsme se účastnili 2 turnaju a to Timi cup a Posvícenescký turnaj v Komárově

TIMI CUP 2007

Našě skupina byla: Phoenix, Galaktikos, AS Roma a my. Náš druhý start na turnaji jsme chtěli okořenit aspoň jednim vítězstvím, to se nám nakonec nepovedlo.

Red Devils - Phoenix 0:2

Remízový zápas jsme ztratily 3 minuty před koncem. V zápase jsme si vytvořili velké šance. Tu největší spálil Valušek, když se po dobrém naběhnutí na aut Seibrta oběvil sám před brankářem, svoji tvrdou střelu tlačil na zadní tyč ale netrefil branku. První gól jsme dostali po zbytečné strátě míče. Druhý gól jsme obdrželi když jsme se snažily o vyrovnání.

Red Devils - Galaktikos 0:3

První poločas jsme jenom bránili ale gól jsme nedostali. Druhý poločase jsme ale brzo inkasovali ale hned na to Seiber nastřelil tyč. Potom jsme se snažili o vyrovnání ale Galaktikos vstřelili druhý gól a bylo po zápase. Třetí gól jsme obdrželi po špatné autu Krzische, který noslova namazal Galaktikos na třetí gól.

Red Devils - AS Roma 2:2

Zezačátku jsme mělli tlak ale jako první jsme inkasovali. Potom ale Valušek prošel skoro celé hriště a i když se dostal do velkého úhlu tak vynikajicí technickou střelou překonal brankáře. V druhém poločase sköroval po nahrávce Kinnerta Swatzina. Nakonec jsme výhru neudrželi a po vlastní chybě jsme inkasovali, to když Krzisch ani Kocian neuměli odkopnou balón prič do naší branky.

POSVÍCNESKÝ TURNAJ - KOMÁROV

Stodolná - Red Devils 5:1

Zápas proti velkému favoritovi turnaje jsme začali výborně. Po krásné akci na jeden dotek se Valušek dostal před prázdnou bránu, kde ho čekala jednoduchá úloha. Poté jsme ale brzo dostali vyrovnávající gól, který nás poslal do kolen. Stodolná ješte do polačasu zvýšila na 2:1. Ve druhém poločase nám, už zkušený tým nic nedovolil a my jsme ješte třikrát inkasovali.

Podvihovská - Red Devils 3:1

Zápas proti loňskému vítězi, měl dvě rozdílné tváře. Proti první velice kvalitní lajně jsme jen těžko stíhali nasazené tempo, ale proti druhé lajně jsme diktovali tempo my. I přes urputné bráněn jsme, ale prohráli.

Lazio - Red Devils 3:1

Proti tomuto mladému týmu jsme působili velmi dobře. V prvním poločase jsme se vytvořili řadu šancí ke skórování ale proměnili jsme jen jednu. Výbornou střelu Stoklasy brankář soupeře mohl jen těžko vytěsnit. Po poločase jsme tedy vedli 1:0. Ale ke konci tohoto střetnutí nám už doházeli síly a soupěř toho perfekně využil. Nejprve vyrovnal a po rychlém sledu dali 2 góly za sebou a bylo rozhodnuto.

ČT 4 - Red Devils 1:1

Asi jediný zápas kde jsme byli za favority považováni my. Na sopeře jsme ze začátku dobře vlítli, ale potom přišel krutý zásah. Soupěř vystřeli z velkého úhlu a střela prošla našemu brnkáři neštasně mezi nohama. Naše snaha o vyrovnáni ješte vzrostla. Ale nedařilo se nám. Do polačasu Valušek zmařil obrovskou šanci na vyrovnání, kdy jsme se na bezmocného brankáře řítili tři, ale Valušek se rozhodl zakončit sám. V druhém poločase to samé. Ale ke konci zápasu Valušek své zavahání napravil a vyrovnal.

Hospoda - Red Devils 7:3

Zápas proti pozdějšímu vítězi měl jednoznačný průběh. Po nesčetných chybách celeho týmu jsme prohrávali o poločase už 5:0. O přestávce šel do brány Valušek, který nás několi zázračnými zákroky zachránil od potupné desítky. Naše hra se trochu zvedla a nakonec se nám podařil vstřelit gól. Soupěř pak střeli další dva a už nebylo o co hrát. Protihráči trochu polevili a my jsme toho využily aspoň ke kosmetické úpravě skóre, nejprve Kinnert završil své sólo gólem do brázdné branky a nakonec Kinnert přihrál Seibrtovi před prázdnou branku.

Lama Team - Red Devils 5:4

Zápas jsme nezačali zrovna štastně a o poločase jsme znova prohrávali 5:0. Ovšem po přestávce jsme ukázali naši sílu a za výrazného povzbuzováni jsme se do soupěře opřeli. Nejprve jsme snížili na 5:1. Pak Seibert chtěl chytrým lobem obelstit brankáře, který byl daleko od své branky a za cenu vyloučení míč vyboxoval. Nše snaha se jestě zvýšila. Kombinační hrou jsme se dostáavli ke skorovaní. Poté ještě Stoklasa zopakoval Seibertuv lob a jejich další brankář udělal stejnou chybu a nechal se vyloučit. To se už do útočení zapojoval také brankář Valušek, což vedlo pouze ke snížení na 5:4. Zavěrečný tlak ukončil rozhodčí odpískaním konce zápasu.

Dále také proběhla změna názvu z Red Devils na Dream Team.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

vole

(kozi, 19. 11. 2007 14:41)

za ten gol jsem nemohl rome